Beseda s Jaroslavem Kmentou

Ostatní akce, Shrnutí akce

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 jsme ve velkém sálu K-klubu v Jičíně uspořádali ojedinělou besedu s významným českým novinářem a spisovatelem Jaroslavem Kmentou. Tento večer nabídl pohled nejen do zákulisí jeho tvorby, ale i možnost osobního setkání. 

 V první části besedy Jaroslav Kmenta představil svou nejnovější knihu „Světská mafie„, prequel oblíbené trilogie Kmotr Mrázek, která detailně mapuje vývoj organizovaného zločinu u nás. Pozornost byla věnována i devítidílnému podcastu „Prohnilí„, který odhaluje tajemství tuzemského politického podsvětí, a špionážnímu seriálu „Extraktoři„, jehož je Kmenta autorem námětu. Dále se diváci mohli dozvědět zajímavosti o dokumentárním seriálu České televize „Polosvět„, zabývajícím se devadesátými lety, mafií a korupcí, a filmech „Příběh kmotra“ a „Gangster KA„, pro které Kmenta poskytl literární předlohu. 

Druhá polovina večera patřila dotazům diváků a na konci večera mohli návštěvníci besedy získat autorův autogram a také měli možnost se s ním vyfofit. K dispozici byl bar K-klubu, který pro diváky připravila kavárna Café Všehochuť s bohatou nabídkou nápojů a občerstvením. Věříme, že se během večera návštěvníci dozvěděli nové informace a strávili příjemný večer v dobré společnosti. 

Poprvé v Jičíně - beseda s Jaroslavem Kmentou (11. 4. 2024)

Událost na FACEBOOKu

Pořadatel

Jičín žije s.r.o.

Generální partner

Autocentrum Jičín - logo
ŠKODA logo

Sledujte nás a buďte s námi v kontaktu