Food festivaly

Cílem námi pořádaných food festivalů je ukazovat široké veřejnosti, že v našem regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svou práci dobře a s radostí. Podporujeme lokální výrobce, regionální potraviny a cestovní ruch v našem městě a kraji.

Reporty z food festivalů

Jičínský Food Festival 2019

Jičínský Food Festival 2019

Pozvánka na akci

sobota 22. června 2019

V letošním roce se bude v prostorech Zámeckého parku v Jičíně konat již 5. ročník Jičínského Food Festivalu. Po úspěšném absolvování prvních ročníků, které průměrně každoročně navštívilo přes 7 000 návštěvníků, chceme všem milovníkům dobrého jídla a pití přinést nevšední gastronomické zážitky.

Číst dále


Jičínský Food Festival 2017

Jičínský Food Festival 2017

Shrnutí k akci

sobota 17. června 2017

V sobotu 17. června 2017 jsme pro vás uspořádali již 3. ročník Jičínského Food Festivalu, během kterého jste se mohli opět těšit na nevšední gastronomické zážitky. V letošním roce na Vás čekalo 60 stánků s pokrmy a nápoji. Vedle zástupců restaurací jste se mohli těšit na oblast „street food“,

Číst dále


Zahájení lázeňské sezóny

Zahájení lázeňské sezóny

Shrnutí k akci

sobota 13. května 2017, začátek v 10:00

V sobotu 13. května jste se mohli těšit na tradiční slavnostní zahájení lázeňské sezóny v malebném městečku Lázně Bělohrad. Čekal na vás bohatý doprovodný program, festival jídla a zábava pro děti i dospělé.

Číst dále


Jičínský Food Festival 2016

Jičínský Food Festival 2016

Shrnutí k akci

sobota 18. června 2016

S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskutečnil již druhý ročník Jičínského Food Festivalu. Po úspěšném absolvování prvního ročníku jsme se opět snažili přinést všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů nevšední gastronomické zážitky.

Číst dále


Jičínský Food Festival 2015

Jičínský Food Festival 2015

Shrnutí k akci

sobota 23. května 2015

První ročník Jičínského Food Festivalu navštívilo v Zámeckém parku v Jičíně více než 5 tisíc návštěvníků, což předčilo všechna naše očekávání. Milovníci jídla zde mohli ochutnat degustační předkrmy, polévky, hlavní chody, dezerty, kávu, míchané nápoje, pivo a nealko nápoje.

Číst dále

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.