Jičínský Wine Festival 2016

  • Počet návštěvníků: 3500
  • Počet vystavovatelů: 15 vinařů
Logo Wine Festivalu Jičín

Shrnutí k akci

sobota 24. září 2016

Koncem léta se na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně uskutečnil první ročník Jičínského Wine Festivalu, který během celého dne přilákal více než 3 500 návštěvníků. Cílem tohoto festivalu bylo vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě a přilákat širokou veřejnost na ochutnávku vína z různých vinařství. Návštěvníci festivalu se mohli těšit na 15 vinařů z Čech (např. z Mělníku či Kutné Hory) a Moravy (Velké Pavlovice, Horní Věstonice, Čejkovice, Velké Bílovice atd.). Na nádvoří zámku také nechyběl burčák a výtečné delikatesy hodící se k vínu přímo z rukou mistrů svého oboru a to vše pod širým nebem.

V rámci doprovodného programu na pódiu vystoupili studenti Základní umělecké školy v Jičíně, dále Cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce a na závěr festivalu vystoupila místní hudební skupina Wooden Ships. Návštěvníci festivalu se zároveň mohli těšit na soutěž o zajímavé ceny.

Jičínský Wine Festival 2016 na sociálních sítích....

Během festivalu také proběhly komentované prohlídky Valdštejnova zámku a města Jičína, a to díky spolupráci s Muzeem a galerií sídlících v zámku (www.muzeumhry.cz). Návštěvníci festivalu zároveň mohli na zámeckém nádvoří využít prodlouženou otevírací dobu Městského informačního centra, a zjistit tak, jaká další zajímavá místa lze v našem městě navštívit.


Ohlédnutí za Jičínským Wine Festivalem 2016
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16
JFV16

Aftervideo z Wine Festivalu 2016


Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.