Terapie sdílením live v JIČÍNĚ (pozvánka)

Ostatní akce, Pozvánka na akci

10. 11. 2023

od 19:00
Masarykovo divadlo Jičín

Pozvánka na akci Terapie sdílením v Jičíně

Sledujte událost na

V pátek 10. listopadu 2023 pro Vás v Masarykově divadle v Jičíně připravujeme další novinku, která v Jičíně ještě nebyla. Těšit se můžete na interaktivní přednášku o intimních vztazích a komunikaci v podání Ester Geislerové a Honzy Vojtka.

Dnes již kultovní projekt s názvem #terapiesdilenim si sám našel cestu a získal své pevné místo v online světě i mimo něj. Projekt Terapie sdílením má svoji specifickou knižní podobu (dvě knihy a audiokniha), podobu audioseriálu na Audiotéce a inspiroval vznik hraného seriálu pro Mall.tv. Na úspěch Instagramu a knih navázali Ester Geislerová s Honzou Vojtkem přednáškou Terapie sdílením live, která měla již přes 50 uvedení na území ČR.

„S odborníkem a terapeutem, Honzou Vojtkem, jsme připravili přednášku o vztazích a komunikaci. Konečně se můžu s někým bavit odborně o tom, o čem plkáme s kamarádkami, kdo ví, o co jde a já se společně s diváky učím, jak neopakovat staré chyby. Všem, které to zajímá nebo trápí, pomáháme najít cestu nebo přemostění. Nastiňujeme základní pojmy o vztazích, vyvracíme omyly, a to moderní a poutavou formou.“ říká autorka námětu a vizualizací Ester Geislerová.

Honza Vojtko o projektu: „Svět se mění. Žijeme v době, která nám dovoluje vybírat si partnery na základě našich pocitů, z lásky, nemusíme se ženit a vdávat kvůli spojení dvou gruntů. Jenže tato svoboda nám bohužel často i život komplikuje. K naší volbě po nás požaduje, abychom se znali. Abychom věděli, kdo jsme a tím pádem i rozpoznali, kdo je ten náš ideální partner. A do toho nás tenhle úžasný svět neustále zásobuje novými hračkami a technologiemi, které jsou dobrý sluha, ale zlý pán. A jak se neznáme, často těmto hračkám podléháme a chodíme zkratkou i k těm nejbližším okolo nás, našim partnerům, a dopouštíme se tak osudových chyb. Ale nejsme v tom sami, děje se to nám všem! Nejlépe se člověk učí chybami (i těch druhých, ve kterých se sám pozná). My vám je ukážeme. Sdílení je nejlepší terapie!“

Z ohlasů diváků:

“Díky za přednášku, je to čas nabitý super informacemi a humorem, působilo to jako terapie životem. Díky moc za zážitek!”

“Přednáška byla naprosto boží, žiju z té energie tam ještě teď.”

“Zdravím z Pardubic. Báječná přednáška. Škoda že jsem to neslyšela před cca 5ti lety. Ale nikdy není pozdě, co?”

 

Tak přijďte s námi sdílet!

 

Více informací o projektu zde:

www.terapiesdilenim.com
www.facebook.com/terapiesdilenimcz
www.instagram.com/esterajosefina

Pořadatel

Jičín žije s.r.o.

Generální partner

Autocentrum Jičín - logo
ŠKODA logo