Terapie sdílením Reset

Ostatní akce

6. 11. 2024

od 19:00
Masarykovo divadlo Jičín

Pozvánka na akci Terapie sdílením v Jičíně

Sledujte událost na

Umělkyně Ester Geislerová a párový terapeut Honza Vojtko navazují na úspěšnou a pravidelně vyprodanou přednášku o vztazích a komunikaci – Terapie sdílením LIVE, novou přednáškou o rovnováze a vlivu technologií na sociálních sítích v běžném životě – Terapie sdílením RESET.

„Žijeme v době, kdy jsme dovolili digitálnímu světu, aby se stal součástí naší reality, každodennosti a našich vztahů. Možná je čas zastavit a udělat RESET. Delší dobu si všímáme, že v esemeskách, co nám lidé posílají, se objevuje velmi často téma závislosti na telefonu, sociálních sítích a internetu. Přijďte s námi hledat rovnováhu, jak používat technologie a sociální sítě tak, aby neovládaly náš život a naše vztahy víc, než si sami vědomě přejeme. Pojďme si společně dodat odvahu ke změně na naší nové přednášce s příznačným názvem TERAPIE SDÍLENÍM RESET!” zve moderátorka, umělkyně a herečka Ester Geislerová.

Technologie a digitální svět nám dokáží naplňovat naše přání a touhy, bavíme se, ale také do virtuálního prostoru utíkáme a naše životy jsou kvůli tomu často velmi komplikované. Sociální sítě nám slibují neustálé dosahování slasti a ujišťují nás v tom, že nic jiného, než slast si nezasloužíme. Odpoutáváme se od našich dalších emocí, dokonce se jich začínáme bát. Vyhýbáme se jim. Vytěsňujeme je. Přestáváme být sami sebou a často žijeme život někoho jiného.

S výše popsaným jsme se setkali díky projektu Terapie sdílením a sledováním vztahové online komunikace stovky tisíců lidí. Neustále jsme naráželi a narážíme na téma problémů ve vztazích vycházejících z pasti života v digitálním světě. Je více než jasné, že je důležité naučit se rozvíjet životní kompetenci digitální rovnováhy. Takzvaný digitální balanc.” doplňuje párový terapeut Honza Vojtko.

Přijďte s námi hledat rovnováhu, jak žít v digitálním světě a používat technologie tak, aby neovládaly náš život víc, než si sami vědomě přejeme.

Přijďte se s námi Resetovat!

Těší se na Vás umělkyně Ester Geislerová a párový terapeut Honza Vojtko.

Více informací o projektu zde:

Pořadatel

Jičín žije s.r.o.

Generální partner

Autocentrum Jičín - logo
ŠKODA logo