Wine festivaly

Cílem wine festivalu je vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě a přilákat širokou veřejnost na ochutnávku vína z moravských a českých vinařství. Na vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky se můžete těšit koncem léta na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně.

Reporty z Wine festivalů

Jičínský Wine Festival 2017

Jičínský Wine Festival 2017

Pozvánka na akci

sobota 23. září 2017

Koncem léta se na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně uskuteční již druhý ročník Jičínského Wine Festivalu. Jeho cílem je vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě a přilákat širokou veřejnost na ochutnávku vína z různých vinařství. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na vinaře z Čech (Mělník, Kutná Hora) a Moravy (Čejkovice, Žerotín, Blatnička atd.). Na nádvoří zámku nebude chybět burčák a zároveň se budou podávat výtečné delikatesy hodící se k vínu přímo z rukou mistrů svého oboru.

Číst dále


Jičínský Wine Festival 2016

Jičínský Wine Festival 2016

Shrnutí k akci

sobota 24. září 2016

Koncem léta se na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně uskutečnil první ročník Jičínského Wine Festivalu, který během celého dne přilákal více než 3 500 návštěvníků. Cílem tohoto festivalu bylo vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě a přilákat širokou veřejnost na ochutnávku vína z různých vinařství.

Číst dále

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.