7 pádů Honzy Dědka 2022

Ostatní akce, Shrnutí akce

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem poprvé v Jičíně, a to v sobotu 23. dubna 2022 v Masarykově divadle Jičín. 

7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima. Rozhovory se současně staly fenoménem na YouTube, kde je zhlédlo více než 55 miliónů lidí a více než 120 000 diváků talk show pravidelně odebírá! 

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 500 hvězdných hostů a v Masarykově divadle v Jičíně mohli diváci na vlastní oči vidět známé herce Michala Suchánka a Aleše Hámu. 

Populární talk show poprvé zamířila do Jičína. Diváci na vlastní kůži zažili atmosféru 7 pádů a nahlédli pod pokličku toho, jak vzniká tento zábavný pořad. 

Návštěvníci si užili 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů „o všem a pro všechny” se dvěma populárními osobnostmi a nenechali si ujít příležitost setkat se s tímto pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář. 

7 pádů Honzy Dědka - banner Jičín

Událost na FACEBOOKu

Partneři akce

Autocentrum Jičín - logo
Kulturní zařízení města Jičína
Food Brothers - Catering a vše okolo

Akce byla spolufinancovaná městem Jičín

Město Jičín

Sledujte nás a buďte s námi v kontaktu