Jičínský Food Festival 2019

Pozvánka na akci

sobota 22. června 2019

V letošním roce se bude v prostorech Zámeckého parku v Jičíně konat již 5. ročník Jičínského Food Festivalu. Po úspěšném absolvování prvních ročníků, které průměrně každoročně navštívilo přes 7 000 návštěvníků, chceme všem milovníkům dobrého jídla a pití přinést nevšední gastronomické zážitky.

V rámci pátého ročníku se mohou návštěvníci opět těšit na vybrané restaurace, na oblast „Street Food“ a pivní slavnosti vybraných minipivovarů. Část areálu také bude patřit výrobcům regionálních produktů nesoucích označení Regionální produkt Český ráj. Stejně jako v loňském roce během festivalu podpoříme vybranou místní neziskovou organizaci, která poskytuje sociální služby pro osoby s hendikepem.

V letošním roce opět plánujeme podpořit dobrou věc, konkrétně rodiče Michaelu Roithovou a Zdeňka Soukupa, kteří se rozhodli uspořádat sbírku pro jejich malou dceru Michalku, která na potřebné operace a s tím spojené rehabilitace a zdravotní pomůcky potřebuje finanční zdroje.

Food Festival Jičín 2019 na sociálních sítích....

Během festivalu bude probíhat celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohou těšit na divadelní vystoupení, hudební koncerty, barmanskou show, různé prezentace vystavovatelů, soutěže a program pro děti.“

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.