Zahájení lázeňské sezóny 2017

Gastro festivaly, Shrnutí akce

sobotu 13. května jste se mohli těšit na tradiční slavnostní zahájení lázeňské sezóny v malebném městečku Lázně Bělohrad. Čekal na vás bohatý doprovodný program, festival jídla a zábava pro děti i dospělé.

Všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů jsme přinesli nevšední gastronomické zážitky. Akce se zúčastnilo velké množství gastro vystavovatelů, kteří si připravili lahodné speciality. Těšit jste se mohli na oblast „Street food“, neboli pouliční jídla, která areál naplnila lákavými vůněmi různých lahůdek. Nechyběli regionální výrobci, kteří jsou držiteli ochranné známky „Regionální produkt Český ráj“. Dále jste se mohli těšit na menší pivní slavnosti z portfolia pivovarů Lobkowicz a jarmark.

Během akce probíhal celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohli těšit na hudební koncerty, cimbálovou muziku, barmanskou a kuchařskou show, loutkové divadlo, různé prezentace vystavovatelů, soutěže, malování na obličej, skákací hrad, minigolf a program pro děti.

Hlavní porci zábavy a dobré nálady vám přinesly mladé tváře české hudební scény, konkrétně Thom Artway, Pavel Callta, kapela Light & Love či písničkář Michal Horák.

Zahájení lázeňské sezóny na sociálních sítích

Videa ze Zahájení lázeňské sezóny

Aftervideo

Aftervideo z dětské léčebny

Trailer

Sledujte nás a buďte s námi v kontaktu