Jičínský Food Festival 2017

Gastro festivaly, Shrnutí akce

3. ročník

Počet návštěvníků

Vystavovatelů

druhů piva

Třetí ročník Jičínského Food Festivalu jsme uspořádali v sobotu 17. června 2017 a na návštěvníky čekalo 60 stánků s pokrmy a nápoji. Tento ročník si nenechalo ujít více než 6 tisíc návštěvníků.

Po celý den bylo možné poslechnout hudební koncerty, jednak v podání studentů ZUŠ v Jičíně, pěvecké skupiny Joyful, místní kapely Wooden Ships, dále horkokrevné kapely „Chilli Papas“ nebo zpěváka Jakuba Děkana. Fanoušci kuchařské soutěže MasterChef Česko se mohli těšit na kuchařskou show v podání posledního vítěze Jiřího Halamky.

Na tříchodovém menu se s ním podílel další účastník soutěže Pavel Nýdrle, který je rodákem z nedalekých Hořic a dále Marek Fichtner, který je porotcem této soutěže a zároveň šéfkuchařem Augustine Restaurant v Praze. Připomenuli jsme také 50. výročí od premiéry televizního seriálu „O loupežníkovi Rumcajsovi“ a podpořili neziskové projekty: Alianci žen s rakovinou prsu, o.p.s. a Apropo Jičín. Vybrali jsme také 15 000 Kč na nákup aktivního invalidního vozíku pro malého Františka Vančuru ze Střevače.

Jičínský Food Festival 2017 na sociálních sítích

Videa z Jičínského Food Festivalu

Aftervideo

Trailer

3D mapa festivalu

Sledujte nás a buďte s námi v kontaktu