Ostatní akce

Snažíme se do našeho rodného města přinášet nové zážitky, a to i v podobě různých talkshow, stand up comedy a dalších podobných akcí. Chceme ukázat, že v našem rodném městě to opravdu žije.

Pozvánka na akci

10. 2. 2023 od 19 hod.

Masarykovo divadlo Jičín

Ples Jičín žije!

Zveme vás ples Jičín žije!, který bude v mnohém jedinečný. Čeká vás skvělá hudba, nabitý program plný zábavy, báječné jídlo a všudypřítomná elegance. Programovou i kulinářskou nabídku vám budeme postupně představovat na Facebooku, vy se zatím můžete porozhlédnout po jedinečných šatech šitých právě pro vás.

22. 4. 2023 od 19 hod.

Masarykovo divadlo Jičín

7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima. Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 500 hvězdných hostů a v Masarykově divadle v Jičíně se můžete těšit na Josefa Dvořáka a Sašu Rašilova.

Reporty z našich akcí

7 pádů Honzy Dědka v Jičíně

7 pádů Honzy Dědka

23. duben 2022

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem poprvé v Jičíně, a to v sobotu 23. dubna 2022 v Masarykově divadle Jičín. 7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima. Rozhovory se současně staly fenoménem na YouTube, kde je zhlédlo více než 55 miliónů lidí a více než 120 000 diváků talk show pravidelně odebírá!