Ostatní akce

Snažíme se do našeho rodného města přinášet nové zážitky, a to i v podobě různých talkshow, stand up comedy a dalších podobných akcí. Chceme ukázat, že v našem rodném městě to opravdu žije.

Pozvánka na akci

10. 11. 2023 od 19 hod.

Masarykovo divadlo Jičín

Terapie sdílením live v JIČÍNĚ

pátek 10. listopadu 2023 pro Vás v Masarykově divadle v Jičíně připravujeme další novinku, která v Jičíně ještě nebyla. Těšit se můžete na interaktivní přednášku o intimních vztazích a komunikaci v podání Ester Geislerové a Honzy Vojtka.

Reporty z našich akcí

7 pádů Honzy Dědka v Jičíně

7 pádů Honzy Dědka 2023

22. duben 2023

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 500 hvězdných hostů a v Masarykově divadle v Jičíně mohli diváci na vlastní oči vidět známé herce Josefa Dvořáka a Sašu Rašilova.

7 pádů Honzy Dědka v Jičíně

Ples Jičín žije!

10. února 2023

V pátek 10. února 2023 jsme uspořádali ples Jičín žije!, který byl v mnohém jedinečný. Návštěvníky čekala skvělá hudba, nabitý program plný zábavy, báječné jídlo a všudypřítomná elegance. Co vše jste si mohli během plesu užít? Jednak luxusní delikatesy, neboť jsme chtěli ukázat, že ples si zaslouží více, než jen chlebíčky. Mohli jste se těšit na to nejlepší z Jičínského Food Festivalu – na rafinované chuťové kombinace stvořené týmem těch nejlepších vystavovatelů, které vás budou vždy lákat tak, abyste ochutnávali dál a dál.

7 pádů Honzy Dědka v Jičíně

7 pádů Honzy Dědka 2022

23. duben 2022

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem poprvé v Jičíně, a to v sobotu 23. dubna 2022 v Masarykově divadle Jičín. 7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima. Rozhovory se současně staly fenoménem na YouTube, kde je zhlédlo více než 55 miliónů lidí a více než 120 000 diváků talk show pravidelně odebírá!